Różne źródła - jeden cel

Co mogę zrobić dla Ciebie lub Twojej firmy?

Pomagam w uzyskaniu najatrakcyjniejszych ofert finansowania z kilku najlepszych źródeł.

finansowanie działalności gospodarczych

Kredyt obrotowy to kredyt bankowy, który może być przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, w tym na pokrycie kosztów zatrudnienia personelu, zakupu drobnego wyposażenia czy opłat administracyjnych.

WIęcej
finansowanie firm - leasing

Leasing umożliwia inwestorowi dostęp do wszelkiego rodzaju środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych przy ograniczonym zaangażowaniu środków własnych. Czas trwania umowy leasingowej zależy od leasingobiorcy oraz rodzaju leasingowanego przedmiotu.

Więcej
pozyczki unijne dla firm

Klientom zainteresowanym pożyczkami unijnymi, przedstawiam ofertę przygotowaną we współpracy z Towarzystwem Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, będącym funduszem pożyczkowym dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej
kredyty inwestycyjne dla firm

Kredyt inwestycyjny to kredyt bankowy, który może być przeznaczony na finansowanie realizowanych przez kredytobiorcę przedsięwzięć inwestycyjnych, czyli takich których celem jest powiększenie wartości majątku trwałego.

Więcej
faktoring

Faktoring polega na wykupie przez podmiot świadczący usługę faktoringu (faktora) nieprzeterminowanych wierzytelności przedsiębiorstw (faktorantów) należnych im od kontrahentów (odbiorców) z tytułu dostaw i usług. Sprawdź czy Twoja firma kwalifikuje się do faktoringu.

Więcej
finansowanie firm - kredyt na spłatę zus i us

Składki płacone na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego potrafią być zmorą niejednego przedsiębiorcy. Kredyt na spłatę zobowiązań to najlepsza szansa dla Twojego biznesu. Trudne kredyty to moja specjalność.

Więcej
kredyty konsolidacyjne dla firm

Kredyt konsolidacyjny to kredyt celowy przeznaczony na spłatę dotychczasowych zobowiązań. Dzięki niemu, możliwe jest połączenie wszystkich bądź części zobowiązań w jedno, z niższą miesięczną ratą i dłuższym okresem kredytowania.

Więcej
gwarancje dla firm

Gwarancja bankowa stanowi samodzielne zobowiązanie banku do zapłaty beneficjentowi gwarancji kwoty wskazanej w gwarancji w przypadku, gdy zleceniodawca gwarancji, na którego zlecenie gwarancja została wystawiona, nie wywiąże się ze swojego zobowiązania.

Więcej
ubezpieczenia dla firm i osob prywatnych

Rozmawiam z klientami i ich potrzebach związanych z poczuciem bezpieczeństwa. Znając indywidualną sytuację firmy, dobieram najlepsze rozwiązania z zakresu ubezpieczeń. W zakresie ubezpieczeń firmowych współpracują z OVB.

Więcej

Optymalizacja kosztów finansowania

Od 10 lat firmom z różnych branż pomagam w pozyskiwaniu finansowania na start działalności, inwestycję w jej rozwój lub pokrycie bieżących wydatków. Korzystając z różnych źródeł finansowania, zapewniam małym, średnim i dużym firmom płynność finansową, pozwalającą im na realizację przyjętych celów biznesowych.

  • Rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta
  • Profesjonalne doradztwo finansowe dla różnego rodzaju działalności
  • Sprawne i skuteczne pozyskiwanie finansowania

Poznajmy się

Finansowanie firm, leasing, kredyt dla firm, faktoring
Finansowanie dla osób prywatnych i firm

Kompleksowe usługi

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm, szukających wsparcia w zakresie pozyskiwania finansowania, oferuję pełen zakres usług.

01

Analiza potrzeb

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o tym, czego potrzebuje Twoja firma.

02

Fachowe doradztwo

Znając potrzeby klienta, opracowujemy najbardziej dopasowane oferty do jego firmy.

03

Przygotowanie dokumentacji

Dbając o czas i wygodę klienta, pomagany w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz wniosków.

04

Pełen nadzór

Sprawuję nadzór nad całym procesem pozyskiwania środków finansowania biznesu aż do negocjacji cen i warunków oraz uruchomienia finansowania.

Opinie dotychczasowych klientów

Referencje

Wieloletnia współpraca, profesjonalne doradztwo, szybka odpowiedź na potrzeby Klienta, skuteczność. Gratuluję.
Anna Golonka

Profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta, sprawne działanie, bardzo dobry kontakt.
Maciej Drab

Pan Marcin doradził, jak i doradza nadal. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, gdyby wszyscy mieli takie podejście jak p.Marcin, nie irytowałbym się tak często. W skali 1-10 - bezapelacyjnie 10. Polecam!
Paweł Krop GMS Polska

Po prostu Profesjonalista. Bardzo pomocny, z głową na karku oraz przede wszystkim skuteczny. Warto zwrócić się do Pana Marcina, gdy samemu nic się nie zdziała. Kontaktowy.
Anna.S

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami banków? Zostaw swój adres!

Doświadczenie

Doświadczenie w dziedzinie finansowania

Jeśli prowadzisz własny biznes, doskonale wiesz, że podstawę jego rozwoju stanowi kapitał. Pozwala on na realizację planów strategicznych i budowanie przewagi konkurencyjnej. Zdobycie środków na korzystnych warunkach to jednak nie lada wyzwanie. Na szczęście, możesz skorzystać z pomocy eksperta w dziedzinie finansowania dla firm.

10

LAT DOŚWIADCZENIA

100

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW