Ubezpieczenia majątkowe

Jakie ubezpieczenie mogę Ci zaoferować?

Najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe oparte na Twoich realnych potrzebach.

finansowanie działalności gospodarczych

Kredyt obrotowy to kredyt bankowy, który może być przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, w tym na pokrycie kosztów zatrudnienia personelu, zakupu drobnego wyposażenia czy opłat administracyjnych.

kredyty inwestycyjne dla firm

Kredyt inwestycyjny to kredyt bankowy, który może być przeznaczony na finansowanie realizowanych przez kredytobiorcę przedsięwzięć inwestycyjnych, czyli takich których celem jest powiększenie wartości majątku trwałego. Przeznaczenie, odbiorcy i korzyści.

ubezpieczenia dla firm i osob prywatnych

Rozmawiam z klientami i ich potrzebach związanych z poczuciem bezpieczeństwa. Znając indywidualną sytuację firmy, dobieram najlepsze rozwiązania z zakresu ubezpieczeń. W zakresie ubezpieczeń firmowych współpracują z OVB.

finansowanie firm - kredyt na spłatę zus i us

Składki płacone na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego potrafią być zmorą niejednego przedsiębiorcy. Kredyt na spłatę zobowiązań to najlepsza szansa dla Twojego biznesu. Trudne kredyty to moja specjalność.

faktoring

Faktoring polega na wykupie przez podmiot świadczący usługę faktoringu (faktora) nieprzeterminowanych wierzytelności przedsiębiorstw (faktorantów) należnych im od kontrahentów (odbiorców) z tytułu dostaw i usług.

pozyczki unijne dla firm

Klientom zainteresowanym pożyczkami unijnymi, przedstawiam ofertę przygotowaną we współpracy z Towarzystwem Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, będącym funduszem pożyczkowym dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Ubezpieczenia

Jakie mam doświadczenie?

Swoje doświadczenie w zakresie ubezpieczeń majątkowych zbieram od ponad 5 lat. Współpracuję z firmą OVB Allfinanz Polska, która w swojej ofercie posiada szereg towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu mogę przeprowadzić analizę potrzeb klienta, a następnie zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie.

1500

SPRZEDANYCH UBEZPIECZEŃ

746

ZABEZPIECZONYCH MAJĄTKÓW

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami banków? Zostaw swój adres!

Opinie dotychczasowych klientów

Referencje

Wieloletnia współpraca, profesjonalne doradztwo, szybka odpowiedź na potrzeby Klienta, skuteczność. Gratuluję.
Anna Golonka

Profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta, sprawne działanie, bardzo dobry kontakt.
Maciej Drab

Pan Marcin doradził, jak i doradza nadal. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, gdyby wszyscy mieli takie podejście jak p.Marcin, nie irytowałbym się tak często. W skali 1-10 - bezapelacyjnie 10. Polecam!
Paweł Krop GMS Polska

Po prostu Profesjonalista. Bardzo pomocny, z głową na karku oraz przede wszystkim skuteczny. Warto zwrócić się do Pana Marcina, gdy samemu nic się nie zdziała. Kontaktowy.
Anna.S